Kasımpaşa'dan denize atlayan kurbanlık dana Balat sahiline kadar yüzdü

Beyoğlu Kasımpaşa'dan sahibinden kaçarak Haliç'e atlayan kurbanlık dana, Balat sahiline kadar yüzdü. Dana, itfaiye ekipleri ve deniz polisinin çalışmasıyla çıkartıldı.

GİRİŞ 21.07.2021 21:56 GÜNCELLEME 21.07.2021 22:14
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Beyoğlu Kasımpaşa'da araçtan indirilen kurbanlık dana, bir anda sahibinden kurtularak kaçmaya başladı. Bir türlü yakalanamayan dana, Haliç'e atladı. Yaşananların ardından şok yaşayan dananın sahipleri deniz polisine ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Yüzmeye başlayan kurbanlık dana, Balat sahiline kadar ulaştı. Burada deniz polisi ve itfaiye ekipleri dananın ipini yakalayarak kıyıya çekti. Dana, uzun uğraşlar sonucunda denizden çıkartıldı. Dana Balat sahilinde hisse sahipleri tarafından kesildi.

Kurbanlık dananın hissedarlarından Furkan Kara sahibi "Kasımpaşa'dan atlayarak buraya kadar geldi. Emniyet güçleri deniz polisi çıkardı. Buradan kesim yerine getireceğiz. Sağ salim geldi" ifadelerini kullandı.

Dananın kurtarılması çalışmalarına katılan Berkan Server ise "Okmeydanı taraflarında kurbanlık arabadan indirilirken indiren şahsa saldırmış orada ipleri kaybetmişler. Kurban koşa koşa tesislerin oradan denize atlamış. Deniz polisinin haberi olmuş, hep birlikte çıkarmış. Biz de yardım ettik" dedi.

KAYNAK: İHA
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • vay be arkadaş 5 gün önce Şikayet Et
    hayvan kaçmış artık onu kurban etmenin ne anlamı var paranızı alın verin geri yazık
    Cevapla
  • Konya ..42 5 gün önce Şikayet Et
    Böyle kurbanmı kesilir bir taraftan köpek kurbanlığa saldıryor bir tarafdan denize kaçırmışlar danayı yuhhh beeee...
    Cevapla
DİĞER HABERLER
TUSAŞ'tan dünyada bir ilk: Türk mühendisler geliştirdi
Halk TV'de Mehmetçiğe çirkin benzetme