Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Al Sani ile Millet Kütüphanesi'ni gezdi

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi'ni ziyaret etti.

GİRİŞ 27.11.2020 01:17 GÜNCELLEME 27.11.2020 01:17
Bu Habere 24 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye-Katar Yüksek Stratejik Komite 6. Toplantısı'na katılmak üzere Türkiye'ye gelen Katar Emiri Al Sani'ye, anlaşmaların imza töreninin ardından Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi'ni gezdirdi.

Kütüphanede Katar bölümü önünde poz veren liderler, Cumhuriyet'in 97'nci yılına özel olarak "Hakimiyet milletindir" sloganıyla hazırlanan, İstiklal Harbi'ne ve Cumhuriyet'in kuruluşuna tanıklık eden özel eserlerden oluşan Milli Mücadele Sergisi'nde de incelemede bulundu.

Ziyarette, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan ve Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi Daire Başkanı Ayhan Tuğlu da yer aldı. 

YAZDIR
YORUMLAR 24
 • Tarkan 3 hafta önce Şikayet Et
  Allah turku korur!
  Cevapla
 • Fatih MEDENİ 1 ay önce Şikayet Et
  Küçük ülkeymiş. Adam olsun erkek olsun kalleş olmasın yeter. Büyük dediğiniz ülkelerden ne hayır gördük. Japon ingiliz çin abd almanya rus italyan fransız hep orda. TÜRKİYE OYUN KURUYOR.
  Cevapla
 • İSTANBUL...34 1 ay önce Şikayet Et
  ALLLAH esirgesin chp ve fetösever partiler seçimi kazandığı gün külliyeyi darmadağın edip yıkarlar diye düşünüyorum....
  Cevapla
 • TÜRKİYELİ 2 hafta önce Şikayet Et
  Yıkacak,yakacak,bombalayacaklara 15 temmuzu hatırlatırız..
  Cevapla
 • Kartal 1 ay önce Şikayet Et
  Bu kararla olan biten her mevzu neden bazı insanlar için bir utanç vesilesi gibi servis ediliyor.sanki koca ülkemizi karar ayakta tutuyor.bugün karar diye bir ülke varsa Türkiye sayesinde.bunu katar dahil herkes bilir.neden kibirli politika beklentisi var.özendiğiniz ABD ve AB ülkeleri katar için ne dümenler yapıyor.biraz akıllı olun.para paradır.kazanacagin dolar ister Suriye,ırak, Kenya ile ticaretle olsun ister ABD, İngiltere, Almanya ile ticaretle olsun aynı değerde.kur farkı yok.
  Cevapla
 • Ahmed 2 ay önce Şikayet Et
  Şu koskoca dünyada küçücük şehir devletine muhtaç kaldıkya, işte diplomasi, işte uluslararası ilişkiler. Oysa aynı Ak Parti Türkiyesi on yıl önce dünyada yükselen bir değerdi. Ak Parti ozaman mı hata yapıyordu şimdi mi vallahi anlamadım. Bu gün katara övgüler dizenler unutmayın Suriyeyle de ortak bakanlar kurulu toplantısı yapıyorduk. Biraz itidalli olun lütfen. Müslüman ne deli gibi sever ne de deli gibi nefret eder. İktidarı eleştiren herkes te hain, dönme, işbirlikçi değildir. Ömeri eleştiren kadınla aynı mescid te olsaydınız korkarım onu orada linç ederdiniz. Sen nasıl emirül mü'minine böyle soru sorarsın diye.
  Cevapla
 • kadir 4 hafta önce Şikayet Et
  şehir devleti dediğin dünyada kişi başı milli gelirde lider ve 1,3 katrilyon dolar varlık fonları var.sende tezat var bir titrin olsun hayatta böyle arada kalma.
  Cevapla
 • Mesut 1 ay önce Şikayet Et
  Fikirsizsinde ondan
  Cevapla
 • Kuddusi 1 ay önce Şikayet Et
  Küçüçük ülke dediğin AB'nin yarısını satın alır
  Cevapla
 • Zihni 1 ay önce Şikayet Et
  Bilmeden okumadan sen çok akıllısın herhalde.Reisimiz herşeyi bilir görür sen seyret fitne çıkarmak
  Cevapla
 • Gerçek 1 ay önce Şikayet Et
  Hz. Ömer'den, askerlik arkadaşından bahseder gibi bahsetmen zihniyetini ortaya koyuyor. Ayrıca ortak bakanlar kurulu toplantısı diye bir şey, dünya üzerinde görülmüş müdür acaba. İnsanların zihnini mi bulandırmak amacın?
  Cevapla
 • Mustafa 2 ay önce Şikayet Et
  Hollandada küçücük bir şehir devleti. Katar olunca niçin gücünüze gidiyor.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türkiye'den BMGK'ye Filistin tepkisi!
İngiltere’de final maçında Filistin detayı! (16 Mayıs 2021 Günün Önemli Gelişmeleri)